BAYİ GİRİŞ MAİL GİRİŞ
Tatlıses Çiğ Köfte Aile Evi’nde

KAÇUV Aile Evi, kanser tedavisi için kent dışından gelen, maddi imkânları olmayan, çocukları hastanede tedavi görürken onlarla birlikte hastanede yaşamaya başlayan ailelerin konaklama ve temel ihtiyaçlarına hizmet veriyor. Tatlıses Çiğ Köfte olarak Aralık ayında gerçekleşen ürün işbirliğinden elde edilen gelirin KAÇUV’a bağışlanarak Aile Evi’nin sürdürebilirliğine destek vermişti, bu kapsamda kurum yöneticileri ve sahipleri Aile Evine ziyaret gerçekleştirerek aileler ile bir araya geldi.

KAÇUV’un Genel Sekreteri Gözde Kaymaz; “Ülkemizde kanser konusunda bilinç ve doktora ulaşım kolaylaştıkça tedavi başarısının yıllar içinde yükselmekte olduğunu belirtip Aile Evi’nin, İstanbul dışından gelen, kanser tedavisi görmek için devlet hastanelerinde yatan ve maddi imkânları yeterli olmayan çocuk ve ailelerine, tedavi sırasında ücretsiz konaklama, mutfak, banyo gibi temel hizmetleri sağladıklarını.” belirtti.
Tatlıses Çiğ Köfte Genel Koordinatörü Elif Attepe; “Tatlıses Gıda olarak, KAÇUV’un yardımcı olmaya çalıştığı hasta ve hasta ailelerinin hayatlarını kolaylaştırmak için, pek çok etkinlikte de yer almayı hedefliyoruz. Birincil önceliğimiz tabi ki çocuklar, onların iyileşme süreçlerini tamamlayıp yeniden aramıza katılmaları için çorbada bizimde tuzumuz olması. Çocuklardan sonra ise bu zorlu süreçte yıpranan, desteğe ihtiyacı olan aileler ve onlara yalnız olmadıklarını hissettirmek. Bu örnek işbirliğini ilerleyen süreçlerde daha büyük kitlelere ulaştırarak, KAÇUV’a destek verecek gönüllü sayısını arttırmayı hedefliyoruz. Eminim ki birey ya da kurum fark etmeksizin herkes geleceğimiz olan çocuklarımızın sağlığına kavuşması adına elinden gelen desteği yapacaktır.” dedi.
KAÇUV Mesaj Hattı: 5686
KAÇUV İletişim: 0 212 291 31 10
www.kacuv.org
Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Hakkında:
Kanserli Çocuklara Umut Vakfı,  2000 yılında İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hematoloji Onkoloji Servisi'nde çocukları tedavi görmekte olan aileler ile hekimlerinin bir araya gelmeleriyle kuruldu.
Vakfın temel amacı; Maddi sorunları nedeniyle tedavileri aksama riski taşıyan çocukların tedavilerinin sürekliliğini sağlamaktır. Ayrıca kanser ile mücadelede önemli bir gereksinim olan psikolojik destek ve çocuk psikolojisine uygun tedavi ortamının yaratılması vakfın öncelikli hedefleri arasında yer alır.
Bizden Haberler
BİZDEN HABERLER Tüm Haberler
Mutlu Müşteri Hattı
MUTLU MÜŞTERİ HATTI

Yeni web sitemizle siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunmak için karşınızdayız. Mutlu Müşteri Hattımıza dilek, öneri ve şikayetlerinizi yazabilirsiniz...


  • Tatlıses Çiğköfte İçin Öneri / Şikayet Formu için tıklayınız
Sosyal Projeler
SOSYAL PROJELER

Sosyal Sorumluluk; kamu, özel sektör ve sivil toplumun bir amaç etrafında toparlanarak, ortak yaşama yönlenmeleridir. Kendi çıkarlarının olduğu kadar toplumun genel çıkarlarını da geliştirecek ve koruyacak eylemlerin yapılmasıdır. Biz de Tatlıses ailesi olarak sosyal sorumluluk bilinciyle projelerimizi yerine gerçekleştirmekteyiz.ADRES
İbrahim Karaoğlanoğlu Cad. Dilek Sk. No:3 Seyrantepe / İST
Tel: (212) 283 0767

Copyright © 2015 TATLISES GROUP